П'ятниця, 23 червня 2017 20:12

STEM-освіта в ліцеї

(1 Голосувати)

Наш заклад продовжує працювати над новою темою дослідно-експериментальної роботи «Науково-методичні засади створення та функціонування Всеукраїнського науково-методичного віртуального STEM-центру». Так, була проведена педагогічна рада, на якій розглядалося це питання.

Серед запрошених гостей – начальник Управління освіти Ніжинської міської ради  Крапив’янський С.М., заступник Пономаренко Н.О., завідувач ММК Левицька Т.М.

Директор ліцею Алєксєєнко С.Г. розповіла про перспективи функціонування проекту віртуального STEM-центру в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя. З ґрунтовною доповіддю виступив учитель фізики Шевчук О.Г. («Базисні елементи STE(А)M-простору»). Учитель математики Симан С.М. теж узяла участь в обговоренні («Напрями впровадження STEM-освіти у процесі навчання математики в умовах ліцею»). А потім було жваве обговорення STEM-освіти, яка заснована на ідеї навчання дітей за чотирма профільними дисциплінами у міждисциплінарному та прикладному спрямуваннях (наука, технології, інженерія та математика). Беззаперечною була думка, що учні, які виховуються за такою системою, стають лідерами соціуму, легко адаптуються та знаходять своє місце в житті.

Педагоги поставили собі певні завдання на наступний рік, а також отримали «домашнє завдання» на літо.