Четвер, 08 червня 2017 13:24

Майстер-клас від мовного табору «Промінь»

08 червня 2017 року на подвір’ї  Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при  НДУ ім. М. Гоголя лунала весела музика й дитячий сміх, адже мовний табір «Промінь» радо зустрічав на англомовному святі гостей – мовні табори міста Ніжина: «Мурашник» (гімназія № 3), «Сонячне сяйво» (ННВК «Престиж»),  (ЗОШ І-ІІ ст. «Щаслива країна» № 10).

Святкове дійство розпочалося з урочистої лінійки, де школярі та ліцеїсти вітали один одного, підтримуючи гучними оплесками. Після вступного слова ведучих учні об’єдналися в групи згідно із жеребкуванням і розійшлися по майстерням. Мовний табір «Промінь» запропонував ніжинським школярам відвідати наступні майстер-класи: «Мистецтво», «Музика», «Література», «Драма», «Створення фільмів», «Рукоділля». Кожна з майстерень була неповторною.

Так, у майстерні «Мистецтво» з-під пензлів дітей вимальовувалися справжні шедеври із незвичним поєднанням фарб, технік, загадкових сюжетів, а  все це супроводжувалося тематичною музикою та хореографічними постановками.

Майстерня «Музика» не дозволяла відпочити ні на хвильку, адже співи змінювалися танцями, танці – грою на різних музичних інструментах, а гра урізноманітнювалася  цікавими музичними конкурсами.

Справжні поети зібралися в майстерні «Література», адже так вправно підбирати рими, складати їх у вірші та ще й  створити свою «літературну книгу» зможе не кожен.

Справжнє казкове дійство відбувалося в майстерні «Драма», де можна було зустріти улюблених казкових героїв: зайчиків, вовків, білочок, лисичок та багато інших. Можливо, колись учасників цієї майстерні ми побачимо на афішах кінотеатрів.

А створювати фільми для наших майбутніх артистів учні вчилися в майстерні «Створення фільмів», у спеціально обладнаному комп’ютерному класі під керівництвом учениці, яка створює справжні професійні відео.

У майстерні під назвою «Рукоділля» за допомогою простих підручних матеріалів та відкритих нашими майстринями-ліцеїстками професійних секретів діти власноруч створювали неперевершені вироби.

Закінчилося свято веселим флеш-мобом, щирими усмішками та врученням грамот . Організатори свята, директор мовного табору «Промінь» Кошова Л.С., учителі англійської мови Афанасова С.І., Кресан Н.П., Левченко С.І. висловили вдячність усім учасникам сьогоднішнього дійства та запросили їх до співдружби й подальшої взаємодії, адже тільки разом і тільки під девізом ліцею «Вперед і вгору» можна підкорити найвищі олімпи перемог.

Вихователь, психолог мовного табору Солдатенко С.В.