Неділя, 28 травня 2017 19:51

«Наша «Фортеця» - нове покоління»

З 21.05.2017 по 25.05.2017 рій «Фортеця» Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя взяв участь у ІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка проходила на базі  табору «Юний турист» (с. Количівка) і здобув блискучу й упевнену перемогу.

Рій «Фортеця» позиціонував себе як нове покоління, яке прославляє й продовжує споконвічні традиції козацького роду,  підпорядкувавши свою діяльність ідейним принципам лицарства «Служити Богові, Батьківщині, ближнім».

Ніжинська земля народила багато знатних козаків, і ми є їх нащадками. Хлопці й дівчата, які знайомі з навиками спортивного туризму, творчо обдаровані й мають активну життєву позицію,  проявили себе в 11 видах змагань. Вони  долали смугу перешкод, крокували строєм, показували знання з першої долікарської допомоги та історії, демонстрували навички з подолання природних перешкод, вміння орієнтуватися на місцевості,  стріляли із пневматичної зброї, штовхали 16-кілограмові гирі та перетягували линву.

Офіційне нагородження переможців гри відбулося 25 травня на головній площі Чернігівщини. У супроводі оркестру 33 команди вийшли на церемонію закриття ігор, де їх вітав голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч і заступник Міністра освіти і науки України, голова штабу з організації та проведення ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Павло Хобзей.

Рій «Фортеця», окрім почесного права представляти Чернігівщину на Всеукраїнському етапі гри, отримав диплом, Кубок за зайняте І місце, символ обласного етапу гри – Перехідний Кубок та путівку на оздоровлення у таборі «Юний турист» с. Количівка Чернігівського району під час другої профільної зміни з національно-патріотичного виховання обласної літньої школи для обдарованих та талановитих дітей Чернігівщини.

Сподіваємось  зустрітися знову, щоб ще раз відчути українські військові традиції, позмагатися в національних видах єдиноборств, провести активне дозвілля на основі народної педагогіки.

Педагог-організатор ліцею Л.С. Кошова