П'ятниця, 12 травня 2017 19:42

Перемога в наших серцях

(1 Голосувати)

У перші травневі дні в ліцеї відбувся тиждень пам’яті і слави «Вклонися, мій травню, високим могилам!».  В рамках було проведено ряд заходів.  Так, учні переглядали уривки фільмів про часи Другої світової війни, дискутували. Юні математики власноруч  створювали «маки пам’яті». Лінгвісти-першокурсники ділилися подвигами своїх прадідів та прабабусь, що були ветеранами, запалювали свічку пам’яті перед принесеними фото рідних переможців, а їхні старші друзі (лінгвісти-другокурсники)   поклали  квіти  до знаку  пам’яті загиблим воїнам  -  Вічного вогню. Історики-ліцеїсти  змагались у історичній грі «Нащадки переможців», у якій вгадували мелодії воєнних років, створювали проекти «Уроки війни», визначали  роль іноземних країн у перемозі над нацизмом. Учні природничих класів згадували Ніжин часів війни, з почуттям гордості говорили про подвиг підпільників та партизанів.

Ліцеїсти долучилися до святкування Дня Перемоги, вклонялися мужності своїх земляків, їх силі  духу, самопожертві,  яку вони  проявили в боях за рідну землю, ушановували загиблих.