П'ятниця, 14 квітня 2017 13:24

У здоровому тілі – здоровий дух

З 10 по 14 квітня 2017 р. у ліцеї пройшов тиждень методичного об'єднання вчителів фізичної культури. У рамках тижня були організовані та проведені спортивні змагання з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу.

10 квітня у змаганнях з міні-футболу (учитель Боровик В.В.) перемогу здобула команда учнів другого курсу (капітан команди Шовковий Андрій).

Цікавою та напруженою була гра з волейболу серед юнаків І та ІІ курсів (учитель Боровик В.В.). Переможцями стали другокурсники (капітан Халанський Павло). Найяскравіші гравці команди - Ларін Олександр, Ларін Іван, Халанський Павло.

12 квітня пройшли змагання з настільного тенісу на особисту першість серед ліцеїстів (учитель Щербак П.І.). У ході запеклої боротьби місця були розподілені таким чином:

І місце – Коросько Олександр, учень ІІ курсу природничого класу;

ІІ місце – Кулик Аня, учениця І курсу природничого класу;

ІІІ місце – Бойко Вадим, учень І курсу математичного класу.

Завершили тиждень фізичної культури змагання з волейболу серед дівчат (учитель Сипченко Ф.С.). блискучу гру продемонстрували Шейко Валерія, Єлініна Олександра, Зенченко Вікторія, Пархоменко Дар'я, Новоградська Дар'я. Перемогла команда другокурсниць (капітан Зенченко Вікторія).

Наші ліцеїсти – прихильники здорового способу життя, бо живуть за принципом  «У здоровому тілі – здоровий дух».