Середа, 12 квітня 2017 11:57

Волейбольна ліга Україна…

11 квітня 2017 року  відбувся ІІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків загальноосвітніх навчальних закладів « Шкільна волейбольна ліга Україна».

У  спортивній залі  Чернігівської загальноосвітньої школи № 19     зустрічались команди   юнаків та дівчат старшого та середнього віку. Участь у турнірі взяли 18 команд із Чернігівщини.  На відкритті змагань учасників привітали начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації   та інші очільники обласного центру.

Серед команд юнаків старшого віку кращими стали  учні  ІІ курсу математичного класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. Миколи Гоголя Ларін Іван, Ларін Олександр, Халанський Павло, Панін Артем, Журавльов Владислав, Качанов Віталій, Крисько Андрій, Кривець Оленксандр  та учень  І курсу лінгвістичного класу Назарчук Денис.

Команда  посіла четверте місце.  Спортсмени  не тільки виборювали право вважатися кращими  волейболістами, а й демонстрували власні спортивні здібності.