Понеділок, 03 квітня 2017 18:39

Вивчай історію України подорожуючи!

02 квітня 2017 року учні 2 курсу лінгвістичного класу разом з учителем історії Крапив'янською Л.В.  здійснили чудову подорож до м. Києва та ознайомилися з визначними культурно-історичними пам'ятками.

Найбільше враження ліцеїсти отримали від екскурсії до Софійського собору. Вони мали змогу доторкнутися до тисячолітньої спадщини України, зануритися в епоху Ярослава Мудрого, у часи якого працювали талановиті українські майстри, що залишили нам у спадок фрески та мозаїки, які прикрашають собор і нині.

Подорожуючи Києвом, учні мали змогу насолодитися красою Михайлівського Золотоверхого собору, Андріївської церкви, Києво-Печерської лаври, архітектурними спорудами, побудованими в різних стилях, та панорамними краєвидами столиці України.

Під час екскурсії ліцеїсти отримали додаткову інформацію про архітекторів, скульпторів, іконописців, літописців доби Київської Русі, вочевидь ознайомилися з культурними спорудами, які представлені на ЗНО з історії України.

Отож ми довели, що вільний час можна використовувати з користю: насолоджуватися прекрасним і одночасно готуватися до ЗНО.

Ліцеїсти, вивчайте історію подорожуючи!