П'ятниця, 31 березня 2017 18:00

Вітаємо з перемогою!

Багато років поспіль Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя має високі досягнення учнів на олімпіадах з іноземних мов. Цей рік не є винятком. Ліцеїсти отримали дипломи різних ступенів на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади. Це Шейко Валерія (англійська та німецька мови), Алєксєєнко Катерина (анлійська мова), Скочій Владислава (англійська мова), Лабур Юлія (німецька мова),  Донець Вікторія (німецька мова).

Найвищим досягненням є перемога учня 11 класу Микитенка Ігоря, який здобув диплом ІІІ ступеня на ІVетапі Всеукраїнської учнівської  олімпіади з англійської мови, що відбулася в Івано-Франківську з 25 по 31 березня 2017 року.

Учасники олімпіади виборювали право бути кращими, виконуючи завдання з аудіювання, читання, письма та усного мовлення. Знання, ерудиція, наполегливість, вміння сконцентруватись стали рушійною силою інтелектуальних змагань.

Ніжинський міський ліцей пишається своїми учнями та їхніми здобутками. Бажаємо подальших успіхів  та творчої наснаги!

Надія Кресан,

учитель  іноземних мов Ніжинського міського ліцею