П'ятниця, 31 березня 2017 07:39

Пишаємося ліцеїстами — дослідниками МАН

Математика — один із найскладніших предметів природничо-математичного циклу, але не для випускників математичного класу Ніжинського міського ліцею при НДУ ім. М. Гоголя. Про це вже не в перший раз говорять результати  юних дослідників. Протягом останніх років випускники математичного класу ліцею стають переможцями ІV (фінального) етапу  МАН. Це Халимон Тарас (2014 р.), Коткова Ангеліна (2015 р.), Овчинников Владислав (2016 р.).

Так і у цьому році, начебто продовжуючи гарну традицію, Платонов Денис здобув диплом ІІІ ступеня на  ІV Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту робіт  учнів-членів МАН, який відбувався у Києві з 25 по 27 березня 2017 року. І хоча згадані учні захищали свої роботи у різних секціях і відділеннях під керівництвом різних викладачів, проте всі вони пройшли досить складне випробування — написання контрольної роботи з математики.  Саме результати цієї роботи, а вони у кожного з них досить високі, і стали першим, відправним, пунктом для отримання довгоочікуваної перемоги.

Я, як вчитель математики, пишаюсь своїми учнями, які кожного року, застосовуючи свої ґрунтовні математичні знання, захищають честь ліцею, міста, області.  Вони стають студентами самих престижних ВНЗ країни: КПІ (ФІОТ), університет ім. Т. Г. Шевченка (факультет кібернетики), і, сподіваюсь, працюватимуть і надалі на благо нашої Держави. Бажаємо Платонову Денису подальших перемог і здійснення мрій.

Тетяна Овчинникова,

вчитель математики Ніжинського ліцею