Четвер, 09 березня 2017 21:29

Літературний квартет

(1 Голосувати)

Цей тиждень у ліцеї присвячений мові та літературі, тому 9-го березня, до дня народження Кобзаря, лінгвісти взяли участь у літературному квартеті "Ерудит". Були сформовані три команди з учнів першого курсу й одна команда з другого. Організувала це креативна Корінь Ірина Володимирівна. Головою журі була Світлана Геннадіївна.

Учасники відповідали на різноманітні запитання. Це була чудова нагода  перевірити свій рівень знань, продемонструвати кмітливість та швидкість реакції і, звичайно ж, отримати безліч позитивних емоцій. У перервах ми переглядали виступ Сергія Жадана із його "Собаками в космосі" та слухали, як сестри Тельнюк і Kozak System виконують "Повертайся живим".

Перемогу здобула команда досвідченого ІІ курсу лінгвістичного класу, але й інші були гідними конкурентами.

Гості пішли задоволеними й натхненними, а учні продовжили свій вечір у літературній кав'ярні.