Вівторок, 14 лютого 2017 19:20

Математична гра «Що? Де? Коли?»

День 14 лютого став для учнів І курсу математичного класу щедрим на свята. День закоханих і свято математики  принесли дітям багато яскравих емоцій, приємних вражень.

В інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» брали участь дві команди першокурсників: команда «Фрукти»  (капітан Назаренко Нікіта) та команда «Піфагорики»  (капітан Мухін Владислав).

Учитель Світлана Михайлівна Симан підібрала цікаві запитання з історії математики та  логічні задачі. Команди наввипередки виборювали право першості. Бій був запеклим.

За результатами трьох раундів з невеликою перевагою переможцем стала команда «Піфагорики». Вітаємо команду та сподіваємося, що кожен учасник гри отримав нові знання та надовго запам’ятав цей чудовий вечір.