Понеділок, 13 лютого 2017 16:01

Як прекрасна Земля і на ній людина

Саме з таких слів розпочався позакласний захід з теми «Спадковість і мінливість організмів», проведений 13 січня 2017 року для учнів ІІ курсу лінгвістичного класу.

У житті кожного  з нас настають моменти вибору.  Недарма в народі існує вислів: «Вибираючи, запитуй, мисли, аналізуй, дій». Для того щоб прийняти якесь рішення, потрібно максимально володіти інформацією з цього питання. Тож сьогодні лунали думки про місце людини у світі природи.

Під час позакласного заходу, що був організований та проведений у формі рольової гри вчителем біології Кузьменко Г.П., учні поглибили свої знання з генетики людини, отримали відповіді на запитання, які хвилюють учнів. Зокрема, ліцеїсти активно обговорювали питання спадковості.

У формі інтерактивної гри учні класу були представниками різних професій. Вони відвідували музей історії генетики, кабінети генеалогії та гемеології, цитогенетичну лабораторію, розповідали про методи дослідження генетики людини та відповідали на запитання.

Приємно було відчути емоційну насиченість заходу, наукову атмосферу та високу майстерність учнів та вчителя.