П'ятниця, 10 лютого 2017 20:49

Зустріч із відомим журналістом

Усім відомо, що лютий – це місяць профорієнтації. Саме такі чотири тематичні тижні допомагають учням краще зрозуміти свої здібності та розставити пріоритети у вирі різноманітних професій.

Ліцей також не став винятком. Психолог Солдатенко Світлана Володимирівна, провівши тест у лігвістичному класі, виявила, що старшокласникам надзвичайно цікаво було б поспілкуватися з представниками сфери журналістики, адже ця тема привернула увагу учнів найбільше. Тому для лінгвістів організували зустріч із надзвичайно креативною особистістю,  знавцем своєї справи – Ігорем Волосянкіним. Він є неперевершеним ніжинським фотографом-журналістом, входить до Національної спілки фотохудожників України та Національної спілки журналістів України. Окрім цього, Ігор Анатолійович  є засновником та головним редактором порталу "Уездные новости". І це далеко не весь перелік досягнень митця.

Учні були захоплені розповідями Ігоря Анатолійовича про зроблені світлини, його поглядами на фотомистецтво та журналістику в цілому. Після такої чудової, дружньої та теплої виховної години ніхто не залишився байдужим, адже як може не викликати інтерес людина, яка зупиняє час?