Четвер, 09 лютого 2017 16:45

Конференція «Хто перший: природа чи люди?»

09 лютого 2017 року, в рамках тижня природничих дисциплін, учнями ІІ курсу природничого класу був проведений цікавий позакласний захід, в якому учні взяли участь в обговоренні проблеми:   «Хто перший: природа чи люди?». Учні класу творчо підійшли до з’ясування проблеми і підготували цікаві доповіді, в яких вони обговорювали предмет і завдання біоніки як науки, особливості та етапи її розвитку. Присутні дізналися, що біоніка досліджує природу такою, яка вона є, без спроби втручання людини. Об'єктом її вивчення є процеси, що відбуваються всередині біологічних систем. Гасло біоніки: «Природа знає краще».

Особливо цікавими були виступи Шайкової Катерини, Зенченко Вікторії, Коломійченко Руслани, Зубка Владислава, Савченко Марії, Зубатіної Катерини, Філя Антона, учнів 2 курсу природничого класу. Своїми виступами вони переконали ліцеїстів, що більшість сучасних споруд та механізмів є запозиченими у природи, яка оточує нас.

У ході обговорення присутні дійшли до спільної думки, що біоніка - актуальна і потрібна для розвитку сучасного суспільства наука. Без неї неможливо уявити технічний прогрес у багатьох сферах діяльності людини. Біоніка - це наше майбутнє у повній гармонії з природою.