Середа, 08 лютого 2017 20:13

«Наодинці» з геометрією

8 лютого 2017 р.  для учнів І курсу математичного класу була проведена показова пара з геометрії з теми «Перпендикулярність прямої та  площини (узагальнення та систематизація знань)». Учитель Світлана Михайлівна Симан  зацікавила учнів теоретичним матеріалом, навчила встановлювати логічні зв’язки між основними поняттями та  твердженнями.

Учні продемонстрували вміння  складати опорні конспекти з теми, упродовж пари активно знаходили різні способи розв’язування задач. Особливо активними були Мухін Владислав, Кухновець Кирило, Ріпа Тетяна, Левадний Микола. Усіх гостей приємно вразив високий рівень розвитку просторової уяви та графічної культури.

Бажаємо учням математичного класу та Світлані Михайлівні на кожному уроці математики відчувати радість та задоволення від творчої, натхненної праці.