Понеділок, 23 січня 2017 22:47

Найрозумніший першокурсник

(1 Голосувати)

23 січня в ліцеї відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший першокурсник», яка була присвячена Дню Соборності України. Учасниками гри стали учні лінгвістичного, історичного, математичного та природничого класів. Вона була захоплива, пізнавальна, напружена. Учні мали чудову нагоду продемонструвати свої знання з історії України. Ліцеїсти виявили не лише кмітливість і винахідливість при виконанні інтелектуальних завдань, а й здійснили екскурс в історію українського козацтва.

Під час гри панувала атмосфера конкуренції, толерантності, дружби.  До останнього боролися Манойленко Володимир (І курс математичного класу), Яковенко Катерина (І курс лінгвістичного класу) та Потьомкіна Олена (І курс лінгвістичного класу), які ввійшли до вирішального ІІІ туру.

Звання «Найрозумніший першокурсник» здобула Потьомкіна Олена!

Педагогічний та учнівський колективи ліцею вітають Олену із успішним виступом та бажають нових перемог!