Середа, 23 листопада 2016 20:32

Показова пара з англійської мови

23 листопада 2016 р.  Кресан Надія Петрівна провели показову пару з англійської мови з учнями І курсу лінгвістичного класу з теми «Креативна їжа». На занятті були присутні доцент кафедри англійської мови та методики викладання НДУ ім. М. Гоголя Карпенко Н.М., методист ММК Даниленко  О.Ю., адміністрація та вчителі англійської мови ліцею.

Надія Петрівна під час заняття розвивала в учнів лексичну компетентність, уміння іншомовного аудіювання на основі відео, навички креативного мислення, поглиблювала знання учнів про незвичайні страви, вчила логічно висловлювати думки у монологічному та діалогічному мовленні. Заняття пройшло на високому науково-методичному рівні. Учитель створювала для учнів ситуації, з яких вони повинні були вийти, продемонструвавши ґрунтовні знання з англійської мови. Кресан Н.П. креативно підійшла до підбору наочного матеріалу. Заняття було динамічним, цікавим, пізнавальним.