Понеділок, 14 листопада 2016 20:15

Незабутня зустріч

Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя  запросив на зустріч  викладача кафедри квантової теорії поля фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка доцента квантової теорії поля Горкавенка Володимира Миколайовича. Кафедра квантової теорії поля готує фізиків-теоретиків у рамках спеціальності «Фізика ядра та високих енергій»  – майбутніх науковців для науково -дослідних інститутів та вищих навчальних закладів України, Європи та США.

14 листопада 2016 року Володимир Миколайович відвідав ліцей. На початку зустрічі, на яку прийшли не тільки учні ІІ курсу математичного класу ліцею, а і представники 1, 9 та 16 шкіл міста, діти заповнили анкети і виконали завдання олімпіади з фізики, потім поринули в цікавий світ квантової теорії поля та  дізналися про перспективи вступу і навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Учні та вчителі,  присутні на зустрічі, були вдячні за розповідь та отримані знання.