П'ятниця, 21 жовтня 2016 22:05

Свято спорту у ліцеї

21 жовтня у ліцеї відбулось запальне спортивно-розважальне свято «Батьки і ми». У цьому святі брали участь три команди, а саме команда моторних першокурсників «Форсаж», команда спритних другокурсників «Олімп» та команда відчайдухів-батьків «Спарта».

Свято не оминули і урочистості, адже на початку діючий президент ліцею Білоус Катерина передала свої повноваження новому президенту  Ющенку Олексію. Побажаємо Льоші успіху та впевненості у своїх намірах зробити життя в ліцеї більш цікавим та насиченим. А вже потім розпочались спортивні заходи. Конкурси перевіряли не тільки фізичну підготовку учасників, а й їх ерудицію та кмітливість. Наших учасників підбадьорювали талановиті учні ліцею, серед яких і запальна пісня у виконанні Туш Христини, учениці І курсу природничого класу, і флеш-моб у виконанні ІІ курсу природничого класу, після якого точно зрозуміло, що рух – це життя, а спорт – запорука здоров’я. Пристрасним танцем заворожили учень І  курсу лінгвістичного класу Кремез Микола та учениця І курсу історичного класу Землянська Олександра. Учень ІІ курсу лінгвістичного класу Аксельрод Ростислав виконав патріотичну пісню «Не цурайся – то твоя земля». Виступ був чуйним, байдужим не залишився жоден глядач і кожен з присутніх відчув себе також справжнім патріотом своєї Батьківщини.

Які ж змагання без компетентного журі? Судді у складі заступника директора ліцею з навчально-виховної роботи Крапив’янської Людмили Вікторівни, представника від батьківської громади Біленко Тамари Олексіївни та президента ліцею Ющенка Олексія. А переможці хто? Звичайно, ж дружба! Проте Людмила Вікторівна наголосила, що свято «Батьки і ми» ввійде в традиції ліцею і буде проводитись щороку.