Середа, 03 травня 2023 06:47

«Козацькому роду нема переводу»

Під такою назвою  з нагоди відзначення 375-річчя відновлення козацької держави Військо Запорозьке і заснування Ніжинського полку Війська Запорозького відбувся міський вокально-хореографічний фестиваль.

Наш заклад достойно представили на заході

-        у номінації «вокальне мистецтво» ЯНА РАТУШНА, учениця 1 курсу лінгвістичного класу, з піснею  «Козацькому роду нема переводу» (автор слів та музики: Jerry Heil)

-        у номінації «хореографічне мистецтво» колектив «НАТХНЕННЯ» учнів 1 курсу математичного А класу у складі: БАЙДА АНАСТАСІЯ, КАДИРОВА ВІКТОРІЯ, КОСТЕНКО ДАНИЇЛ, ПАНІН ДМИТРО, ТИШКЕВИЧ АНАСТАСІЯ, ЦИБУЛЬКО ОЛЕКСАНДР, ЮВЧИК МАРІЯ   з хореографічною композицією «Український стиль» (на музику гурту Go-A «Соловей»).

На фестивалі учасники представляли 16 закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста. Це було справжнє свято національно-патріотичного духу та  мистецької майстерності учасників.

Марина Семенова, ЗДНВР

Галерея зображень