П'ятниця, 21 квітня 2023 16:31

Друга звітна конференція учнів-членів ЛНТ

Ліцейське наукове товариство традиційно продовжує свою діяльність. Сьогодні, 21 квітня 2023 року, відбулась Друга звітна конференція учнів-членів ЛНТ І курсу.

Свої наукові дослідження представили 17 учнів у таких відділеннях: «Історія», «Філософія та суспільствознавство», «Математика», «Фізика та астрономія», «Мовознавство», «Хімія та біологія», «Екологія та аграрні науки». Такий різноманітний спектр відділень свідчить, що ліцеїсти прагнуть інтелектуального збагачення та розширення кола знань.

Юні науковці продемонстрували високий рівень зацікавленості та обізнаність в обраних темах. Звичайно, робота над дослідженнями триває і вимагає подальшого удосконалення. Під час засідань кожної секції учні отримали важливий досвід – уміння презентувати свої відкриття й готовність до обговорення.

Конференція допомогла учням-членам ЛНТ та їхнім керівникам побачити переваги та недопрацювання у виконаних дослідженнях, визначити основні напрями подальшої наукової роботи.

Тож бажаємо нашим дослідникам успіху та майбутніх перемог!