Четвер, 13 квітня 2023 18:57

Easter egg hunt

(1 Голосувати)

Великдень у Великобританії - одне з найулюбленіших релігійних свят, сповнене цікавими традиціями та звичаями. Сьогодні представники учнівського самоврядування та Євроклубу поринули у святкову атмосферу та взяли участь в англомовній вікторині "Easter egg hunt", яку підготували вчителі англійської мови Шеплякова Надія В'ячеславівна і Філь Ганна Юріївна.

П'ять команд, кожна з яких у своєму складі об'єднала представників різних профілів та отримала цікаві назви (The Funny Bunnies, Mad Hatters, the Chickadees, the Hoptimists, Hoppy Hipsters) , виконували різноманітні завдання вікторини. За правильні відповіді учні отримували бали у вигляді великодніх шоколадних яєць. Завдання вікторини передбачали перевірку знань лексики, великодніх традицій та звичаїв, англомовних ідіом.

А родзинкою цього заходу став танок великоднього зайця, до якого доєдналися всі учасники.

Командою -переможницею стала команда "Hoppy Hipsters", яка отримала найбільшу кількість смачних балів.

Ганна Філь, педагог-організатор, учитель англійської мови

Галерея зображень