П'ятниця, 07 квітня 2023 20:08

Ліцейський турнір із баскетболу та «Жму за ЗСУ»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У Всесвітній день здоров’я  викладачі фізичної культури Володимир Боровик та Олександр Руденко організували ліцейський турнір із  баскетболу. Учасниками змагань  були чотири команди: 2 курсу   історичного класу, 1курсу   історичного класу, 1курсу   математичного А та  Б класів. У турнірі взяла участь  команда гостей – учнів ЗОШ I-III ст. №15.

Також у підтримку Збройних Сил України спортсмени долучились до  Міжнародного челенджу з нагоди  Всесвітнього дня здоров’я «Жму за ЗСУ».

Результати змагань:І місце виборола команда 1 курсу математичного Б класу, ІІ місце посіли гості турніру, ІІІ місце  зайняла команда 1 курсу математичного А класу, а команди істориків 2 та 1 курсів  поділили ІV місце.

Учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями, а команда-переможець   отримала також  кубок.Щиро висловлюємо вдячність  керівнику Ніжинського міського центру «Спорт для всіх» Сергію Півню за участь у проведенні заходу та  нагороди, вручені учасникам турніру.

Свято баскетболу відбулось! У День здоров’я побажаймо хлопцям – учасникам змагань –  подальших спортивних звершень, і всім, звісно,  здоров’я!