Вівторок, 21 березня 2023 10:26

Захист прав людини у контексті сьогодення

Тематика прав людини є актуальною повсякчас, особливо зараз, у період активної боротьби України за свою незалежність. Важливу роль відіграють права жінок.

Нещодавно на виховну годину до 2 курсу історичного класу завітав представник Ніжинського міського молодіжного центру. Учні активно взяли участь у обговоренні прав жінок.

Гість  показав короткометражний фільм «Готель 22», обговорення якого викликало жваву дискусію. У Кремнієвій Долині (США) вулицями міста курсує автобус. На деякий час учні мали змогу відчути атмосферу, що панувала всередині автобусу, який вночі перетворюється на готель для безхатьків. З настанням сутінок це місце стає  тимчасовим прихистком для  обездолених людей, там вирують пристрасті і оголюються проблеми расизму, там кожен повинен знайти час, щоб зігрітися і виспатись. Але ніч минає, відчиняються двері автобусу, і необхідно виходити в морозний ранок та продовжувати боротися за своє виживання на вулиці.

Милосердя – це найвища форма людського існування. В цьому впевнились ліцеїсти-історики.

Вікторія Диченко, класний керівник 2 курсу історичного класу.

Галерея зображень