Середа, 01 березня 2023 14:09

Круглий стіл "Права і обов'язки"

...Формування людини, як відомо, починається з дитинства. Нестача спілкування, емоційна незадоволеність можуть бути частково компенсовані уважним, доброзичливим ставленням педагогів та працівників органів юстиції, внутрішніх справ під час проведення правового виховання дітей. Комфортний стан у ліцеї, де дитина проводить значну частину свого часу, є умовою її успішної соціалізації.

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Профілактика правопорушень пов’язана з вирішенням певного кола виховних завдань. Тому в цій справі особливе місце має зайняти рання профілактика, коли закладаються основи характеру, ставлення до оточуючих, поведінки в побуті.

Одним із напрямів години спілкування для учнів І курсу історичного класу " Права і обов'язки" є профілактика правопорушень серед неповнолітніх , при цьому застосовані різні форми роботи учнів: інсценізовані виступи, групові та фронтальні дискусії і вікторини.

Наталія Мазур, класний керівник історичного класу