П'ятниця, 03 березня 2023 10:27

Ви відповідаєте за свої вчинки

У п’ятницю, 3 березня, у рамках Тижня профілактики правопорушень серед молоді в лінгвістичному класі був проведений круглий стіл «Ви відповідаєте за свої вчинки».

Під час спілкування учні ознайомились із визначеннями основних понять відповідно до законодавства України. На жаль, не кожен підліток усвідомлює скоєні ним протиправні дії, які можуть призвести до тяжких наслідків. Саме тому разом із класним керівником лінгвісти моделювали ситуації з метою з’ясування, який вид відповідальності передбачений за скоєні правопорушення.

Учні активно відповідали на запитання, брали участь у бесіді. У кінці години спілкування діти пройшли опитування, щоб іще раз перевірити свої знання. Усі учні дійшли висновку, що незнання законів не звільняє відповідальності! Тому знати закон і дотримуватись його - наш обов’язок!

класний керівник лінгвістичного класу О. В. Лепьошкіна