Понеділок, 19 грудня 2022 17:31

День Святого Миколая

19 грудня день Святого Миколая, свято якого з нетерпінням чекають всі, дорослі та малі. І саме в цей день весь 1 курс природничого класу зібрався в одній класній кімнаті. І звичайно, цей день був сповнений радості, веселощів та посмішок. Існує традиція, що діти які добре поводять себе цілий рік, отримують подарунки, а ті що вели себе погано отримують різки. Тому коли ми зайшли в клас, то на партах побачили солодкі подарунки від Піклувальної ради ліцею. Але несподіванки на цьому не закінчилися, ми пограли в гру Таємний Санта, і обмінялися дарунками. А найбільше нам сподобався подарунок від класного керівника, яка подарувала нам магнітики з фотографією нашого дружнього класу. І після того як кожен отримав свої подарунки, ми поділилися сподіваннями та мріями, які обов'язкову збудуться наступного року.

Поліна Плотнікова,

учениця 1 курсу природничого класу