Вівторок, 29 листопада 2022 17:22

Український філософ…

(1 Голосувати)

Григорій Сковорода… Український Горацій, Езоп, Сократ, мандрівний філософ. Не можете уявити, як в одній особі вживалося стільки особистостей? Так, це складно.

Сьогодні учні ІІ історичного класу провели Сковородинівські читання, де більш докладно познайомилися з життєвим та творчим шляхом неперевершеного майстра слова. Виявляється, що Григорій Савович був неймовірно обдарованою людиною: знав багато мов, грав на музичних інструментах, мав красивий голос, писав вірші, байки, був філософом, мав учительський хист, а головне – був вільною людиною. Був тим, хто намагався віднайти щастя й знайшов його. «а щастя не в Америці чи на Канарських островах, чи в азійському Єрусалимі, чи в царських палацах…..щастя завжди й усюди з тобою».

Учні активно дискутували, виголошуючи свої міркування, але всі прийшли до одного висновку: щастя – це свобода, це чиста совість, це споріднена праця, це незалежність.

Учитель української літератури

Тетяна Даньшина