Понеділок, 17 жовтня 2022 12:25

Коло єднання

14 жовтня в Україні відзначається День захисників та захисниць України, який нероздільно пов'язаний із розвитком українського війська та його традицій. Найкращі традиції захисників минулого успадкували бійці сучасних збройних сил України, які сьогодні відстоюють суверенітет України у війні з російським агресором. Вони б’ються за Україну, незалежність і волю для усіх наступних поколінь. Люди з великої літери. Наші захисники й захисниці.

Учні 2 курсу математичного класу провели відеоальманах, присвячений Дню захисників і захисниць України. Вони говорили про історію української армії від часів Русі до сьогодення, прослухали інтерв’ю з ніжинським бійцем Владиславом Лазоренком, переглянули відео про святкування цього свята в різних країнах світу. В рамках Всесвітньої кампанії Defending Ukraine більш ніж у 50 країнах світу пройшли  мітинги до Дня захисників та захисниць України. Метою кампанії було донести важливість незалежності України, зберегти її та відновити цілісність країни завдяки перемозі над країною-агресором. Під час мітингів учасники ставали у символічне « Коло оборони» навколо пам’ятників та символічних будівель у своїх містах, ніби захищаючи те, що найдорожче. Радісно усвідомлювати те, що Україна знаходить підтримку в усьому світі і світло завжди перемагає темряву.

Анна Калениченко, учениця 2 курсу математичного класу

Світлана Афанасова, учитель англійської мови