Четвер, 13 жовтня 2022 20:07

Герої серед нас

Усі напевно знають, що таке війна

Лише одне слово, але скільки зла.

Забирає душі жадібно в людей,

І не пожаліє навіть дітей.

Богдана Литовченко,

учениця 1 курсу природничого класу

Сьогодні відбулася онлайн зустріч учнів 1 курсу природничого класу із Татулом Оганяном. Всім відомо, що Татул брав участь у заходах та боях в обороні Ніжина та району. В Україні Татул живе все своє життя: має родину, виховує трьох синів. Він до останнього не вірив, що відбудеться повномасштабне вторгнення. Татул каже, що війна змінила багато чого в його житті. І йдеться не тільки про те, що він отримав травму, а й те, що він змінився сам. Татул звернув увагу, що коли війна прийшла на нашу землю, ми почали цінувати близьких людей та людські стосунки.

Учні 1 курсу природничого класу ставили Татулу дуже багато питань і про мову, і про його страхи та переживання, і про його думки щодо теперішньої ситуації в нашій країні, і про плани та перспективи на майбутнє.

Будемо сподіватися, що наша загальна всеукраїнська мрія здійсниться найближчим часом. Миру нам та добра!!!!!

Н. Орленко,

класний керівник