Понеділок, 11 липня 2022 18:54

ПИШАЄМОСЯ ЛІЦЕЇСТАМИ-НАУКОВЦЯМИ Й ВІТАЄМО ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

10 липня 2022 року відбулася церемонія закриття Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Попри складні умови війни Мала академія наук провела це масштабне інтелектуальне змагання. Цьогоріч у фіналі рекордна кількість проєктів – 1567!

Чернігівську область на заключному етапі Конкурсу гідно представили  п’ять ліцеїстів, що стали переможцями обласного етапу.

Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України стали:

Комаровський Федір, учень ІІ курсу природничого класу (відділення хімії та біології, секція: зоологія). Тема дослідження:  «Сучасний видовий склад кажанів парків у м. Ніжині Чернігівської області, Україна». Наук. кер. Кедров Борис Юрійович, старший викладач кафедри біології НДУ імені Миколи Гоголя. Федір здобув диплом ІІІ ступеня!

Адаменко Анатолій, учень ІІ курсу математичного класу А (відділення математики, секція: математика). Тема дослідження: «Координатний метод розв’язування задач на комбінацію многогранника зі сферою». Наук. кер.  Симан Світлана Михайлівна, учитель математики ліцею. Анатолій здобув диплом ІІІ ступеня!

Учасниками ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України стали:

Кресан Софія, учениця ІІ курсу природничого класу (відділення екології та аграрних наук, секція: агрономія). Тема дослідження: «Фізіологічні показники росту і розвитку сої на різних етапах онтогенезу за дії біопрепаратів». Наук. кер. Гавій Валентина Миколаївна, к. б. н., доцент кафедри біології НДУ імені Миколи Гоголя.

Бувайлик Ілля, учень ІІ курсу природничого класу (відділення фізики і астрономії, секція: астрономія та астрофізика). Тема дослідження: «Розробка аналітичної системи визначення параметрів затемнювально-змінних зір з аналізу кривої блиску». Наук. кер. Шевчук Олександр Григорович, доцент кафедри математики, фізики та економіки НДУ імені Миколи Гоголя

Шевченко Максим, учень ІІ курсу природничого класу (відділення фізики і астрономії, секція: теоретична фізика). Тема дослідження: «Формалізації законів та дефініцій механіки методами алгебри висловлювань». Наук. кер. Шевчук Олександр Григорович, доцент кафедри математики, фізики та економіки НДУ імені Миколи Гоголя.

Пишаємося здобутками наших МАНівців! Бажаємо юним дослідникам та їх науковим керівникам нових перемог та натхнення! Запрошуємо першокурсників, які щойно стали ліцеїстами, приєднатися до ліцейського наукового товариства!

Педагогічний колектив ліцею