Неділя, 08 травня 2022 21:40

«Пам'ять єднає покоління» та «Європейський калейдоскоп»

(1 Голосувати)

Нещодавно відбулась виховна година на 1 курсі історичного класу, яка поєднала  дві важливі дати – 8 Травня та День Європи.

Учні говорили про роль України у  Другій світовій війні, захоплювались героями-співвітчизниками, які воювали у арміях країн антифашистського блоку та брали участь у Русі Опору. Серед відомих персоналій звучали імена Василя Порика, Олени Теліги, Степана Бандери, Романа Шухевича, Кузьми Дерев’янка  та інших. Не забули і про тяжку працю в тилу задля перемоги. Чорною сторінкою у книзі пам’яті українців згадалися і концтабори, тяжка праця остарбайтерів, холокост. Історики зробили паралелі з сучасною російсько-українською війною та вшанували пам'ять загиблих.

Друга частина виховної години, присвячена Дню Європи, була проведена у формі гри. Ліцеїсти вгадували країни за описом, особливостями культури, кулінарії, географічним розташуванням. Цікаво було визначати держави за логічними ланцюгами слів. Учні підсумували: Україна – європейська держава.

Вікторія Диченко,

класний керівник І курсу історичного класу