Неділя, 17 квітня 2022 22:54

Віримо, попри все!

У цей складний для нашої країни час найважливішими є ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ! ВІРА в наших захисників, НАДІЯ на Перемогу, ЛЮБОВ до Батьківщини та один до одного. Увесь народ України зараз об’єднався заради майбутнього своєї держави, адже РАЗОМ – МИ СИЛА! Саме під таким гаслом відбулася година спілкування з учнями 2 курсу історичного класу. Діти зі сльозами на очах, але сильним духом розповіли як підтримували, підтримують і продовжуватимуть підтримувати один одного, а також відважних хлопців, які боронять кордони нашого міста та держави.

Усі 28 учнів, незважаючи на те, що триває війна, мають намір повернутися до рідного міста, навчатися в рідній країні та допомагати в її відбудові. Саме з ВІРОЮ в щасливе майбутнє з учнями влаштували своєрідний флешмоб, де кожен поділився своїми планами, що зробить після того, як закінчиться війна. Майже, у всіх була одна відповідь: «Обніму рідних та повернуся до ліцею!»

Тож, Ліцею, чекай нас!

М.С. Бурльова, класний керівник 2 курсу історичного класу