П'ятниця, 01 квітня 2022 13:30

Янголи-захисники

01 квітня з учнями 1 курсу лінгвістичного класу, частина яких є членами психологічного гуртка "Я і Психологія", відбулася година спілкування з використанням арттерапевтичних технік для урівноваження емоційного фону. Психологом ліцею Солдатенко С.В. було запропоновано ліцеїстами намалювати Янголів-захисників, використавши зокрема метод правопівкульового малювання. Цей метод передбачає не логічне, технічне,  а інтуїтивне малювання, тобто "малювання душею". Учні переносили на аркуші паперу свої емоції, проєктували свій внутрішній світ, водночас гармонізуючи свій психологічний стан. Кожен продумав, кому адресуватиме свого неповторного Янгола-захисника та  прописав біля нього найзаповітніші нині мрії! Нехай же створені дітьми Янголи захищають їх, їхні родини, наш рідний ліцей, наше місто та всю країну!!!