Вівторок, 31 травня 2016 07:42

Останній дзвоник в ліцеї

27 травня 2016 року. Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя… Сьогодні тут відбулося свято,  яке об'єднало  всіх присутніх у дружньому ліцейському колі: гостей, учнів, батьків, учителів, друзів. Із дитинством прощалися одинадцятикласники, вони ж передавали естафету своїм першокурсникам. Атмосфера  любові й  доброти передавалася всім присутнім, і  теплі слова звучали на адресу ліцеїстів від наших поважних гостей: начальника управління освіти Крапивʼянського Станіслава  Миколайовича, завідуючої міським методичним кабінетом Левицької Тетяни Михайлівни, секретаря міської ради Салогуба Валерія Володимировича, депутата міської ради Тимошика Дмитра Михайловича та  депутата обласної ради Гавриленка Валерія Петровича. Звучало багато побажань від директора ліцею Алєксєєнко Світлани Геннадіївни, яка привітала всіх учнів зі святом Останнього дзвоника,  вручила дипломи переможцям обласних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Було багато зворушливих моментів: і спогади ліцеїстів про навчання, і батьківські поради, і слова вдячності від кожного класу. І всі могли відчути дух майбутніх перекладачів та дипломатів лінгвістичного класу, майбутніх програмістів, економістів, бізнесменів математичного класу, майбутніх творців законопроектів історичного класу та майбутніх медиків та біологів природничого класу.

За ліцейською традицією другокурсники передавали мантії-святині першокурсникам. Вони звернулися із проханням берегти її, завжди примножувати славу ліцею і збагачувати його традиціями, памʼятати  про  горде звання ліцеїстів. А потім дарували дзвіночки на згадку про ліцейські незабутні роки.

Свято закінчилося незабутнім моментом – у небо полетіло 111 кульок жовто-блакитного кольору з бажаннями другокурсників…