Неділя, 19 грудня 2021 20:48

Свято Миколая у ліцейській родині

Свято Миколая – невід’ємна частина української духовної культури.Саме з цього дня починаються зимові свята в Україні.

ЦЕ СВЯТО ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ДІТЕЙ. Піклувальна рада ліцею та класні керівники організували для дітей приємний сюрприз – солодкі подарунки,.

ЦЕ СВЯТО ДОБРА І МИЛОСЕРДЯ. Ліцеїсти за підтримки батьків підготували новорічні сувеніри для вихованців Ніжинського Центру соціально - психологічної реабілітації дітей.

ЦЕ СВЯТО ЧУДОВОГО НАСТРОЮ І ПЕРЕДЧУТТЯ ЧОГОСЬ НЕЙМОВІРНОГО. Учні ліцею святково прикрасили свої класні кімнати, створивши атмосферу домашнього затишку і позитиву. І конкурс на кращу новорічну інсталяцію став справжньою казкою.

Святого Миколая називають Чудотворцем, тому вважається, що будь-яке заповітне бажання, загадане в цей день, обов’язково здійсниться!

З Днем святого Миколая, ліцейська родино!