П'ятниця, 17 грудня 2021 13:10

А ви вірите в чудеса?

День Святого Миколая – свято для дітей? Перш за все, свято для тих, хто вірить у чудеса, добро, любов, людяність…

Дорослішаючи, дитина вже не чекає таємного візиту Миколая, який приносив їй  під подушечку цукерки. Але подарунки на Миколая – це так чудово! І незалежно від того, п’ять років чи п'ятнадцять, дитина очікує дива..

Дитяча віра в чудо – це природне явище, частина дитячого світобачення.

Святий Миколай спонукає нас до добрих справ і доброчинності, дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в душі світлі почуття.

Святий Миколай, класні керівники спільно з батьками (в особі Піклувальної ради ліцею) підготували для ліцеїстів сюрприз! Ранок напередодні свята був сповнений позитиву, адже дітей у класах чекали подарунки.

Дорослі й діти вірять у перемогу святого Миколая Чудотворця. Ми віримо в чудеса! А ви?

Галерея зображень