Четвер, 16 грудня 2021 19:50

Співдружність наук – шлях до успіху

Під такою назвою в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя класними керівниками математичного, лінгвістичного та природничого класів була проведена година спілкування для 9-класників ЗЗСО міста.

Спочатку представники профільних класів поділилися враженнями від навчання в ліцеї та вивели формулу успіху ліцеїста. Цікавий інтерактивний квіз розкрив усі спектри креативності, уяви, обізнаності учнів, надав можливість проявити лідерські якості та просто ближче познайомитися. Запитання вікторини стосувалися різних наук: біології, хімії, фізики, математики та англійської мови. Аби визначити команду-переможця, учасникам було запропоновано також декілька запитань відкритого типу, що вимагали повної обґрунтованої відповіді. Ведучі заходу, учениці І курсу математичного класу Валерія Кошова та Ольга Андрійченко, показали неабияке вміння працювати з аудиторією. Справедливе журі, до складу якого увійшли представники різних профілів, визначили переможця. Ним стала команда «Подарунки». Наприкінці заходу справжні овації викликала пісня у виконанні учнів І курсу природничого класу Антона Курлаєва та Віолетти Пащенко.

Захід пройшов у теплій, святковій атмосфері та подарував незабутні емоції гостям та господарям свята.

Світлана Афанасова, класний керівник І курсу математичного класу