Четвер, 16 грудня 2021 08:23

Традиції Різдва

Святковий настрій на уроці німецької мови 15 грудня відбувся захід із німецької мови «Традиції Різдва» для учнів 8-х та 9-х класів. Ліцей радо вітав у себе в гостях школярів, настрій яких заряджав позитивом, адже грудень – це новорічна атмосфера, час подарунків, бажань та дива. У дружньому колі учні обговорювали особливості святкування Різдва в Німеччині, в інтерактивній формі вивчали символи зимових свят, радо брали участь у конкурсах, слухали різдвяні пісні німецькою, пригощалися Штоленом (традиційним різдвяним кексом) та ділилися враженнями. Учні радо підтримували будь-яку ініціативу вчителя – були активні, креативні та усміхнені. Захід з елементами інтерактиву не тільки був розважальним та атмосферним, але й дав змогу відчути дітям, як гарно володіти декількома іноземними мовами. Вдячні гостям за настрій, усмішки та щирість!

Н. В. Тимченко, учитель німецької мови

Галерея зображень