Понеділок, 18 жовтня 2021 18:33

Зустріч з професором університету зі штату Флорида

Найважливішою діяльністю ліцею є дослідно-експериментальна робота вчителів з теми «Науково-методичні засади створення та функціонування Всеукраїнського науково-методичного віртуального STEM- центру (ВНЕМ STEM- центр) ”. Тому зустріч з професором Павлом Антоненком з теми «STEM – освіта. Американський погляд» є для нас актуальною і очікуваною.

Метою такої зустрічі було ознайомлення учителів ліцею із системою роботи старшої школи штату Флорида з проблеми STEM – навчання. Зустріч розпочалася з питання, яке виникає у кожного вчителя і не тільки. «Яка мета освіти. Від чого залежить реалізація стандартів освіти».

Професор Павло Антоненко поступово розкрив систему STEM – освіти, зупиняючись на таких кроках її реалізації, що пов′язані з вимогами розвитку економіки у суспільстві, яка потребує підготовки спеціалістів; знайомить з принципами STEM – освіти; з підходами та методами у викладанні предметів; трьохвимірною моделлю STEM – навчання; продемонстрував STEM – проєкти учнів шкіл.

Зустріч була цікавою та корисною для вчителів ліцею, які висловили бажання створити спільні проєкти з учнями шкіл США.

учитель біології Кузьменко Г. П.

Галерея зображень