Середа, 06 жовтня 2021 18:45

ЗАСІДАННЯ ЛІЦЕЙСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА

6 жовтня відбулося перше  в 2021-2022 навчальному році засідання  ліцейського наукового товариства Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя. До розгляду запропоновані такі питання: 1. Вибори голови, заступника, керівника наукового товариства, вченого секретаря, членів ради НЛТ.

2.   Затвердження плану роботи ЛНТ на 2021-2022 навчальний рік.

3.   Затвердження тематики науково-дослідницьких робіт.

На засіданні створено Раду ЛНТ у складі:

голови – Алєксєєнко С.Г., директор ліцею;

заступника голови – Кресан С.Ю., учениці 2 курсу природничого класу;

керівника наукового товариства – Кресан Н.П., ЗДНВР;

вченого секретаря – Симан С.М., учителя математики;

членів ради – керівників секцій:

історико-географічного відділення – Желібу О.В., к.п.н., доцента кафедри методики викладання історії та правознавства НДУ імені Миколи Гоголя;

математичного – Закалюжного В.М.,к.п.н., учителя фізики ліцею;

філології та мистецтвознавства – Бережняк В.М., к.філ.н., учителя української мови Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя;

хіміко-біологічного відділення – Гавій В.М., к.б.н., доцента кафедри біології НДУ імені Миколи Гоголя.

Учасники засідання затвердили план роботи ЛНТ на 2021-2022 н.р., який передбачає практичні заняття, семінари для членів ЛНТ, звітну учнівську наукову конференцію кандидатів та членів ЛНТ, участь у студентських наукових конференціях, випуск збірника «Мала академія наук. Збірник науково-дослідницьких робіт ліцеїстів».

Членам ЛНТ та науковим керівникам запропоновано нормативні документи (листи, накази МОН України), вимоги до написання, оформлення та представлення  дослідницьких робіт, критерії оцінювання. Учні – члени Малої академії наук – ознайомилися зі списком документів, які подаються для участі в першому етапі конкурсу.

На засіданні ліцейського наукового товариства виступила Бугаєць Н.О., к.п.н., доцент кафедри інформаційних технологій і аналізу даних, науковий керівник роботи випускника ліцею 2021 року, члена МАН, переможця (3 місце) Всеукраїнського  етапу Крутька І.М. (секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»),  яка поділилася досвідом проведення дослідження, написання роботи, підготовки до захисту (створення презентації, підготовки документів та ін.); порадила скористатися Правилами проведення Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Наукове товариство ліцею завершило засідання з надією на успішну роботу в 2021-2022 н.р. Керівник ЛНТ Кресан Н.П. побажала всім натхнення та перемоги.

Учитель української мови В.М. Бережняк

Галерея зображень