П'ятниця, 01 жовтня 2021 19:53

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Сильний не той, хто може покласти

на лопатки одним поглядом, а той,

хто однією посмішкою може підняти з колін!

Протягом тижня учасники освітнього процесу в ліцеї переконувалися в тому, що доброзичливе та толерантне ставлення один до одного, на відміну від булінгу, сприяє ефективному спілкуванню та розкриттю внутрішнього потенціалу кожного. На тренінгах, проведених психологом ліцею Світланою Володимирівною «Впровадження відновних практик в освітньому середовищі» (за матеріалами проєкту «Посилюємо безпеку – розбудовуємо громаду!» за підтримки посольства США в Україні), учні вчилися конструктивному вирішенню конфліктів, зокрема тих, які найчастіше трапляються в освітньому середовищі. Представники ювенальної превенції проінформували ліцеїстів щодо наслідків вчинення булінгу, розкрили правові аспекти цього явища. Начальник сектору профілактики правопорушень серед дітей Єрофєєва Л.Г. провела для учнів тематичний профілактичний захід із наведенням життєвих прикладів, закликом озвучувати проблеми, а не замовчувати їх. Провідні спеціалісти Ніжинської бібліотеки Тетяна Дмитрівна та Світлана Орестівна здійснили просвітницьку роботу серед ліцеїстів у вигляді дайджесту книжок, які розкривають тему боротьби з негативними соціальними явищами. Завершився Тиждень з протидії булінгу випуском тематичних буклету та плакату, які будуть представлені на організованому Ніжинським міським молодіжним центром конкурсі «FRIENDуй – НЕ БУЛІНГУЙ!!!»

Світлана Володимирівна, психолог

Галерея зображень