Понеділок, 18 квітня 2016 08:03

Таланти твої, ліцею

14 квітня 2016 року в Ліцеї відбулося дійство «Таланти твої, ліцею!». Ліцеїсти показали свої акторські, вокальні та хореографічні здібності. Слід зазначити, що деякі учні вперше вийшли на сцену, проте, продемонстрували високохудожні виступи.

Як завжди вразили своєю постановкою та театральною грою учні І курсу лінгвістичного класу. Англомовна  сценка «The best present on birthday (найкращий подарунок на день народження)» показала блискучу гру молодих акторів та досконале володіння ними англійської мови.

Яскравим акцентом концерту був виступ учениці першого курсу історичного класу Тараненко Марії зі східним танком. А ліцеїсти І курсу математичного класу здивували глядачів творчим підходом до танцювальної композиції.

І вже з традиційною фінальною піснею виступив учень ІІ курсу природничого класу.  Окрасою всього свята стали неперевершені ведучі Васіна Катерина та  Костянецький Павло.