Вівторок, 20 квітня 2021 20:13

Тиждень психології триває! 20.04.2021

(1 Голосувати)

«Заговори, щоб я тебе побачив!» Ці слова давньогрецького філософа Сократа й донині не втратили своєї актуальності та значущості. Із огляду на це така важлива тема розглядалася з учнями 2 курсу математичного класу під час інтерактивного заняття «Мистецтво спілкуватися». Ліцеїсти почули цікаву притчу про Езопа та язик, мораль якої полягає в тому, що з нашого язика, як з органа мовлення, можуть злітати різні слова: одні – це ті, які надихають, а інші – ті, які можуть ранити. Саме тому так важливо володіти знаннями етикету спілкування, вправно користуватися вербальними засобами та вміти розпізнавати невербальні. Під час заняття учні згадали, які функції виконує в їхньому житті процес комунікації. Зіграли в інтерактивну онлайн-гру «Правильно-неправильно», під час якої повторили правила спілкування. До уваги ліцеїстів була представлена добірка невербальних засобів спілкування (жести, міміка, пози), які насправді передають до 60% інформації під час взаємодії людей один із одним.

Завершилося заняття словами Ліни Костенко «Люди, будьте взаємно красивими!». Тож будьмо завжди красивими у своїх думках, словах, вчинках!

Світлана Солдатенко, психолог

Галерея зображень