• Новини
  • Тиждень профорінтації. День 5. «Знайомство з Ніжинським міськрайонним центром зайнятості»
П'ятниця, 19 лютого 2021 21:32

(1 Голосувати)

«Усяка праця безплідна,

коли немає любові до неї»

(Йоганн Август фон Ейнзідель)

Як обрати професію до душі та ще й так, щоб вона відповідала здібностям, інтересам, бажанням, а ще й була затребуваною на ринку праці? Сьогодні відповіді на ці питання давала представник Ніжинського міськрайонного центру зайнятості Бондаренко Ірина Анатоліївна. Спеціаліст цікаво та доступно для учнів розказала про особливості роботи Центру зайнятості. Продемонструвала відому формулу вибору професії «Хочу»+«Можу»+«Треба» та поінформувала, як правильно нею користуватися. Також Ірина Анатоліївна допомогла ліцеїстам визначити провідні мотиви їх майбутнього професійного вибору. Новою та пізнавальною стала для учнів інформація про Квадрант грошового потоку. У ході спілкування згадувалося й про професіограму та психограму професії, із якими обов’язково потрібно ознайомитися перед тим, як зробити вибір на користь тієї чи іншої професійної сфери. Ліцеїсти із задоволенням слухали Ірину Анатоліївну, активно спілкувалися з нею. Наостанок спеціаліст роздала дітям тематичні інформаційні матеріали щодо професійного самовизначення.

Ось такою приємною зустріччю закінчується Тиждень профорієнтації в ліцеї. Усім, хто долучився до його організації, висловлюємо нашу вдячність та запрошуємо до подальшої співпраці. Майбутнім же випускникам зичимо вдалого ЗНО, цікавого навчання та успішного працевлаштування!!!

Світлана Солдатенко, психолог ліцею