Четвер, 18 лютого 2021 20:49

Тиждень профорінтації. День 4. «Заклади вищої освіти запрошують!»

«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!» Мабуть, саме таким девізом керуються ЗВО, які щорічно проводять Дні відкритих дверей, аби кожен охочий абітурієнт міг на певний час поринути в яскраве студентське життя. Нині ліцеїсти мали змогу в онлайн-форматі побувати на Дні гостинності кафедри туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій (м. Київ). Викладачі даного закладу детально розповіли про спеціальність 242 «Туризм», продемонструвавши змістовну і яскраву презентацію. Учні дізналися про те, що таке професійний туризм, якими є сфери діяльності випускників даної спеціальності та посади, які можуть обіймати студенти після завершення навчання. Насиченими та цікавими виявилися культурне життя й навчальна практика. А розповіді випускників даної спеціальності про їх подальше працевлаштування захоплюють та надихають. Наостанок ліцеїстам продемонстрували відео, із якого було видно, наскільки позитивною є атмосфера в Національному університеті харчових технологій.

Попереду в наших ліцеїстів відповідальний період підготовки та складання ЗНО, вибір та вступ до ВЗО. Можливо, сьогоднішнє онлайн-знайомство для когось із учнів матиме щасливе продовження. Дякуємо організаторам зустрічі за цікаву та корисну співпрацю.

Світлана Солдатенко, психолог ліцею