Середа, 17 лютого 2021 21:34

Тиждень профорієнтації. День 3. «Клятва Гіппократа»

17 січня в ліцеї пройшло під девізом «Здоров’я – найбільший скарб!». У рамках Тижня профорієнтації учні природничого класу зустрілися з лікарем-гастроентерологом Хуторною Віталіною Василівною. Спочатку лікар з найтеплішими емоціями згадала ліцейське життя та зазначила, що саме цей освітній заклад став потужною базою для вступу до Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Віталіна Василівна розказала про навчання в університеті, інтернатуру, вибір для майбутньої професії сфери гастроентерології. Ліцеїсти активно ставили різноманітні питання: про режим дня, дієту, косметологію та багато іншого, що стосується здоров’я. Лікар змістовно та вичерпно відповідала на питання учнів, давала рекомендації. Як гастроентеролог Віталіна Василівна провела просвітницьку роботу щодо важливості раціонального харчування. Наостанок лікар зазначила, що 7н досягнення в будь-якій сфері неможливі без зусиль. Тому закликала ліцеїстів старанно навчатися та берегти здоров’я змолоду! А якщо учням потрібна буде допомога, лікар запропонувала як варіант спілкування в соцмережах.

Дякуємо Віталіні Василівні за цікаву зустріч та співпрацю!

Світлана Солдатенко, психолог ліцею

Галерея зображень