Субота, 26 січня 2019 22:24

Вечір зустрічі випускників «Життя ліцею – миті неповторні!»

Традиційно останньої п’ятниці січня двері актової зали широко відчиняються для гостей – випускників Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. На свято  приємних спогадів юності гостинно запрошували учениці І курсу природничого класу Софія Примушко, Анна Білик, Валерія Кутульська, Марія Грушко, Катерина Кармалика, Катерина Тригуб, Анна Хоменко та Владислава Шпаковська.

Вечір зустрічі випускників розпочався танцювальним флешмобом у мантіях, які є атрибутом кожного другокурсника. Композицію виконали учні І курсу лінгвістичного класу та ІІ курсу математичного класу. Пролунав дзвінок, звуки якого зрозумілі й близькі кожному ліцеїсту, адже це звання в серці зберігає кожен, хто навчається або вже закінчив ліцей. Саме цей дзвінок запросив усіх присутніх на урок довгоочікуваних зустрічей та щирих посмішок, який майстерно провела директор ліцею С. Г. Алєксєєнко.

Звичайно, бажаними гостями вечора були випускники лінгвістичного класу 2018 року, які ще не забули мить прощання з ліцеєм. Вони пригадали щасливі 2016 – 2018 роки й пообіцяли, що будуть «повертатися красиво», аби подякувати вчителям та класному керівнику С. В. Солдатенко за веселкові спогади про золоту юність. До лінгвісток приєдналися також дівчата з математичного, історичного та природничого класів, які пояснили чому мають бажання повернутися в ліцей. Підтвердження цьому було відео-звернення випускників, які розлетілися по всім куточкам України й країн близького зарубіжжя.

Історики випуску 2014 року дозволили заглянути до свого яскравого альбому,  фотографії в якому зберігають епізоди ліцейського життя – дивовижні події, курйози під час уроку або перерви, екскурсії з друзями, репетиції до свят, вальс Останнього дзвоника, який вони танцювали разом зі своєю класною мамою Н. П. Мазур.

Деяким випускникам пощастило розділити хвилюючі моменти зустрічей з дуже близькими людьми. Сестри Тетяна й Ольга Крапив’янські завжди підтримують одна одну та поділяють думку, що ліцей – місце здійснення мрій. Дівчата мріяли виступити на одній сцені разом. Саме цього вечора вони презентували глядачам зворушливий діалог про янголів, які щозими змінюють крила, аби з новими силами оберігати людей від лихого. Ліцеїсти не могли залишитися в боргу й у відповідь подарували неймовірно ніжний вальс, у якому кружляли Мілана Одосовська, Олександр Нахаєв, Анастасія Коврова та Богдан Олицький.

На завершення господарі свята побажали, щоб випускники були раді один одному, як і у перші роки після закінчення ліцею, а зустрічі відбувалися якомога частіше! Вечір завершився милозвучною піснею співочої пташки І курсу математичного класу Ольги Пархоменко.

Дорогі наші випускники! Пам’ятайте, життя наче потяг, який стрімко несеться в далечінь. У кожного свій маршрут, свої життєві зупинки, свої пасажири, болі й тривоги, радощі й успіхи. Та в усіх вас була спільна зупинка під назвою Ліцей, де завжди вам раді. До нових зустрічей!

Юлія Петрівна Осталецька,

класний керівник І курсу природничого класу,

а також математичного класу випуску 2018 р.,

історико-правознавчого класу випуску 2012 р.