Вівторок, 10 грудня 2019 13:30

Що означає «жити в правовій державі»?

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Відповідно до статті 8 Конституції України правова держава – це суверенна, політико-територіальна організація публічної влади, яка ґрунтується на принципах поваги й законодавчого визнання прав і свобод людини. У засобах  масової інформації такі слова з уст політичних діячів лунають  досить часто, та чи задумувались ми хоч іноді над їх змістом, адже це питання є досить актуальним і важливим. 

Кожен громадянин є свідком і учасником творення нової України й тому повинен усвідомлювати свої права та обов’язки, яких треба дотримуватися та нести відповідальність за їх невиконання. Крім того, суспільство має дбати та поважати суверенітет і політичний устрій, а найголовніше – усвідомлювати, що майбутнє  країни залежить від національної свідомості народу. 

Наш ліцей можна назвати одним із прикладів успішної правової   «держави». Учителі й учні разом працюють задля спільної мети – розвитку та благоустрою навчального закладу, який завдяки цьому і є кращим у  місті. 

Такого ж успіху може досягти й Україна, якщо слова «жити в правовій державі» люди не тільки вимовлятимуть, а відчуватимуть і розумітимуть, що саме в наших руках майбутнє країни.

Владислава Даневич,  редакторка центру «MediaStartap» 

Бурльова Марина Сергіївна, учителька української мови

 

Прочитано 129 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Web Analytics
monarchy-univalent