Вівторок, 26 листопада 2019 17:52

Всесвітній день інформації

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Сучасна людина не може уявити свого життя без шаленого потоку інформації. Все, що ми дізнаємося, впливає на наш розвиток та світогляд. Але інформаційний потік не має меж й іноді  випереджає рівень обізнаності людини у певній сфері. У зв’язку з цим 26 листопада у багатьох країнах світу відзначають Всесвітній день інформації.

Завдяки появі нових технологій та комп’ютеризації майже кожної галузі інформація стала невід’ємною частиною існування компаній, підприємств та установ. Навіть з метою саморозвитку ми опиняємося в інформаційному середовищі, з якого й черпаємо знання.

Але варто пам’ятати, що  інформацію можна отримати не тільки з інтернетджерела, але й з книг, довідників та інших друкованих видань, які вже давно посіли чільне місце в інформаційному осередку. Адже це «їжа», яка потрібна мозку щодня, щоб не втрачати життєвого тонусу.

Наші ліцеїсти споживають це «інформаційний продукт» кожного дня й тому є наймобільнішими, найцікавішими й найкреативнішими учнями міста. Не зупиняймося на досягнутому, уже в ці секунди інформаційний потік оновився на кількасот відсотків. Тож не зволікаймо й скоріше пізнавати незвідане! (Але в межах розумного : )

Валентина Ребенок, учениця І курсу лінгвістичного класу,

кореспондентка групи  MediaStartap

 

Прочитано 88 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Web Analytics
monarchy-univalent